خدمات ما،افتخار ماست

شرکت های نظافت منزل در تهران

شرکت های نظافت منزل در تهران

شرکت های نظافت منزل در تهران

شرکت های نظافت منزل در تهران : با شنیدن کلمه نظافت شاید آن را امری ساده تلقی کنید در صورتی که با انجام آن متوجه زمان بر بودن این امور می شوید.

اگر برای نظافت منزل خود زمان کافی ندارید و مایل هستید کارها هر چه سریع تر با برنامه دقیق و با کیفیت بالا انجام شود و نظافت تمام یخش های خانه انجام شود،از نظافتچی های با تجربه شرکت خدماتی مالیم استفاده کنید.این گروه د تمامی مناطق تهران در سریع ترین زمان آماده خدمت رسانی به شما است.

وظایف نظافتچی

نظافتچی های گروه مالیم قبل از استخدام تحت آموزش هایی قرار می گیرند و با توجه به آموزش ها نظافتچی تمامی نظافت منزل را به عهده می گیرد و جزئی ترین بخش ها را نیز از قلم نمی اندازد.حال به برخی وظایف مهم نظافتچی می پردازیم:

  • نظافتچی ملزم است با توجه به خواسته مشتری امور را پیش ببرد.
  • در حین نظافت تمام توجه باید نظافتچی باید به کار باشد و به امور متفرقه نپردازد.
  • نظافتچی باید ظاهری اراسته و قابل قبول داشته باشد.
  • زمان شناس باشد
  • سایر..

هزینه های نظافت

سوال بسیاری از افراد در رابطه با قیمت های نظافت می باشد در صورتی که این قیمت ها با توجه به خواسته های متفاوت تغییر می کند به طور مثال گاهی ممکن است فردی تنها برای نظافت آشپزخانه درخواست نیرو کند.

با بالا رفتن متراژ منزل ساعاتی که جهت نظافت صرف می شود نیز افزایش می یابد بنابر این نمی توتن قیمت یک منزل 200 متری را با یک منزل 50 متری یکسان قرار داد.

اما گروه خدماتی مالیم به فکر شما هموطنان عزیز می باشد و با دریافت کمترین هزینه ها به شما بهترین سرویس ها را ارئه می دهد.

اگر شما نیز جز دسته افرادی هستید که زمان کافی برای نظافت ندارید و یا به علت های متفاوتی ناتوان در انجام آن هستید این نظافت منزل خود را به دست ما بسپارید.

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909