خدمات ما،افتخار ماست

بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان

بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان

بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان طلاق اغلب پرهزینه است ، و می تواند برای همه طرف های درگیر – شریک زندگی ، فرزندان ، والدین و مادربزرگ و مادربزرگ ، ویران کننده باشد.

 مطابق مقیاس رتبه بندی رتبه بندی اجتماعی ، فقط مرگ همسر یک واقعه آسیب زا و استرس زا است. طلاق نسبت به جدایی ، یک زندان ، مرگ یک عضو نزدیک خانواده یا آسیب شخصی یا بیماری جدی استرس زا است. خوشبختانه ، زمان همه زخم ها را بهبود می بخشد ، و درک روند بهبودی می تواند به سرعت در مسیر بهبودی کمک کند.

رفتن از اندوه طلاق

بسیاری از مشاوران معتقدند که طلاق ها طی پنج مرحله از اندوه عبور می کنند که پس از فوت یک عزیز نیز تجربه می شوند.:

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

انکار این ممکن است شروع شود در حالی که ازدواج شما هنوز دست نخورده است. این یک مکانیسم دفاعی برای مقابله با درد است ، معمولاً به این دلیل که نمی توانید باور کنید که طلاق برای شما اتفاق می افتد.

خشم طبیعی است که بخاطر اینکه احمق باشید ، یا همسرتان را نپذیرفتید ، احساس عصبانیت کنید ، اما عصبانیت کنترل نشده می تواند وضعیت بدتری را بدتر کند ، به خصوص اگر فرزندان درگیر باشند.

 

بهترین مشاوره طلاق آنلاین

مشاوره طلاق تلفنی شبانه روزی متأسفانه ، بسیاری از وکلا از این عصبانیت برای تمدید روند طلاق ، یا به دست آوردن مزیت مذاکره ، سود می برند. در حالی که طبیعی است که بخواهید همسر خود را مجازات کنید ، در نهایت نتیجه گیری رضایت بخش است که به شما امکان می دهد تا به زندگی خود ادامه دهید و دوباره زندگی خود را خنثی سازد.

معامله این مرحله ای است که شما سعی می کنید “آنچه اتفاق افتاده است را اصلاح کنید” به عقب برگردید و دوباره بدون اشتباهات قبلی امتحان کنید.

 به ندرت منطقی است و به ناچار ناموفق است. طلاق اوج نارضایتی در مورد بسیاری از مسائل و ماه هاست ، احتمال حل سریع آنها یا رفع آنچه اتفاق افتاده است زیاد نیست.

افسردگی. واقعیت طلاق این است که خسارات قابل توجهی توسط همه درگیران وجود دارد: بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان آینده فرض شده-خوشحال ، امنیت مالی ، محبت و عشق. به عنوان یک نتیجه ، طبیعی است که احساس غم و اندیشگی کنید ، حتی از زندگی روزمره جدا شوید.

 وقتی افسردگی قابل توجه می شود ، یا شروع به تحت تأثیر قرار دادن فرزندانتان می کند ، وقت آن است که به دنبال کمک های خارجی باشید.

بهترین مشاوره طلاق تلفنی

پذیرش – پذیرفته شدن. آخرین مرحله اندوه هنگامی اتفاق می افتد که سرانجام بپذیرید که ازدواج شما به پایان رسیده است ، و شما امیدها و آرزوهایی را که با همسر سابق خود در میان گذاشته اید پشت سر خود قرار می دهید.

در حالی که هنوز هم ممکن است هر از گاهی احساس عصبانیت ، گناه یا افسردگی کنید ، قسمتها با شدت و فرکانس از بین می روند ،بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان و نشانگر این هستند که آماده هستید قطعات را انتخاب کنید و حرکت کنید. این نیز در شرایطی است که شما توانایی خود را برای تعیین مسیر جدیدی برای خوشبختی تشخیص می دهید.

شما با جدا کردن زندگی شخصی خود ، نسبت به همسر سابق خود سطح بی تفاوتی به دست می آورید. حتی وقتی فرزندان در کنار هم هستید ، یاد می گیرید بدون اینکه دوباره صدمه ای به صدمه دیده و یا استفاده از فرزندان به عنوان اسلحه در برابر یکدیگر ، همدرد شوید.

این احساسات شامل موارد زیر است:

خشم شدید. “غالباً عصبانیت افرادی هستند که بیشتر از همه می ترسند.” نفرت عواطف ضد عشق است و یک واکنش عاطفی طبیعی در برابر طرد یا خیانت به اعتماد است.

کل شوک در حالی که بسیاری از افراد تشخیص می دهند که طلاق اجتناب ناپذیر است ، واقعیت اوضاع می تواند کاملاً تکان دهنده و پرخاشگر باشد.

مرکز مشاوره طلاق حضوری

طرد و ناامیدی. این طبیعی است که وقتی احساس کردید از طرف دیگری طرد شده اید ، خود را مقصر بدانید ، گویا این شکست کاملاً ناشی از یک نقص شخصی است. و این نوع سرزنش خود می تواند منجر به احساس ناامیدی و سرپیچی همزمان همسر سابق شما شود.

ترس بعد از طلاق ، بدون اطلاع از آنچه انتظار دارید یا اطمینان به ابزارهایی برای زنده ماندن ، وارد سرزمین های غیرقابل کنترل می شوید. پاسخ طبیعی ترس است.

تلخی پشیمانی و اندوه غالباً برای ایجاد یک احساس ناعادلانه ترکیب می شوند ، که نتیجه طلاق قابل ارزیابی نیست.

حافظه انتخابی. پس از جدا شدن یا طلاق ، ممکن است خود را در حال تمرکز بر روی خاطرات خوب بیاندازید ، و در وهله اول دلایل شکست را فراموش کنید. در نتیجه عقلانی شدن ، بسیاری از طلاق ها به همسران سابق باز می گردند و در نهایت همان نتیجه ناامید کننده را تجربه می کنند.

 به این باور نرسید که اوقات دیگر ممکن است اوضاع متفاوت باشد ، مگر اینکه شما و شریک زندگی خود تلاش جدی برای تغییر انجام دهید.

بهترین مشاوره طلاق رایگان

حرکت بعد از پذیرش

در اسرع وقت ، حتی در حین طلاق ، مهم است که در جهت بازسازی حس اعتماد به نفس و بازگرداندن ، حتی اگر نفس شما مورد ضرب و شتم قرار گرفته و کبود شود ، مهم است. باید به یاد داشته باشید که شما یک شخص با ارزش و بی نظیر هستید و چیزهای زیادی برای ارائه و ماجراهایی که هنوز در راه نیست.

 شما سزاوار تجربه شادی هستید – و با تلاش و اراده و اراده ، خواهید کرد. انسان ها به طرز حیرت انگیزی انعطاف پذیر هستند ، بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان و حقیقت در این اعتراض وجود دارد که زمان همه زخم ها را بهبود می بخشد.

قدرت عاطفی اولین مسئولیت شما بر عهده خودتان است ، حتی اگر والدین باشید. اگر از نظر عاطفی قوی نیستید ، نمی توانید قدرت عاطفی خود را به دیگران ، از جمله فرزندانتان تحویل دهید. دستیابی به حالت مثبت ذهنی – آنچه عده ای آن را “گرفتن سر خود را مستقیم” می نامند – هنگام حرکت با زندگی بسیار مهم است

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه