خدمات ما،افتخار ماست

بهترین مرکز مشاوره طلاق تلفنی

بهترین مرکز مشاوره طلاق تلفنی

بهترین مرکز مشاوره طلاق تلفنی اگرچه هر شکست متفاوت است ، وقتی بحث طلاق می شود مضامین تکراری وجود دارد. ما از بیش از 1000 طلاق سوال کردیم که علت طلاق آنها چیست و لیستی از 7 دلیل اصلی طلاق را گردآوری کردیم.

این مضامین متداول به ما بینش واقعی می دهد که چه چیزی باعث ایجاد ازدواج می شود و چه عواملی باعث فروپاشی آنها می شود.

کمبود ارتباطات

خیانت

ناتوانی در حل اختلاف

برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

جدا کردن

مسائل مالی

به دلایل اشتباه ازدواج کرده است

اولویت های مختلف

عدم آزادی

سو استفاده کردن

1. عدم ارتباط

بهترین مشاوره طلاق آنلاین رایگان دلیل اصلی طلاق مطابق بررسی ما عدم برقراری ارتباط بود. ارتباطات برای هرگونه رابطه سالم و شاد مهم است. قادر به بحث در مورد مشکلات ، برنامه ها ، اهداف و نیازها با شریک زندگی خود ، نزدیکی را ایجاد می کند.

 همچنین به شناسایی و رفع هرگونه مسائلی که به خودی خود باعث نجات ازدواج شما می شود ، کمک می کند.

بیش از 34٪ از طلاق ها در نظرسنجی ما عدم ارتباط را سقوط ازدواجشان عنوان کردند.

بهترین مرکز مشاوره طلاق

2. خیانت

دومین دلیل شایع در مورد شرکت کنندگان در طلاق ذکر شده ، خیانت بود.بهترین مرکز مشاوره طلاق تلفنی اعتماد یک مؤلفه اصلی هر رابطه ای است که در زندگی خود دارید.

 همکارانتان باید به شما اعتماد کنند ، دوستانتان باید به شما اعتماد کنند و قطعاً همسرتان باید به شما اعتماد کند. یکی از مهمترین شکاف اعتماد به روابطی که می تواند به جدایی منجر شود ، بی شک کفر است.

با این حال شما تصمیم می گیرید خیانت را تعریف کنید ، خواه احساسی ، مالی و جسمی باشد ، خیانت خیانت است. اگرچه در بعضی از وقایع خیانت ممکن است به سادگی کاهش یابد ، در موارد دیگر امور خارج از ازدواج می تواند مسائل عمیق تری را در یکی از شرکا نشان دهد. این می تواند عدم تعهد به شخص دیگر یا احساس جدا شدن باشد..

3. عدم توانایی در حل اختلاف

هیچ رابطه ای بدون تعارض است. اما داشتن مسئولیت رسیدگی و حل تعارض اغلب به سازش نیاز دارد. هنگامی که ارتباطات خراب شد ، مشکلاتی بوجود می آید ، یک طرف از سازش امتناع می ورزد یا اینکه موضوع کاملاً تفرقه است.

مرکز مشاوره طلاق حضوری

4. جدا کردن از هم

زوج ها می توانند با گذشت زمان به همان روشی که دوستی ها می توانند از هم جدا شوند. فقط به دلیل اینکه در 20 سال مشترک زیادی داشتید ، به این معنی نیست که شما لزوماً در 30 سالگی سازگار خواهید بود. با رشد و تکامل مردم ، اغلب اوقات زندگی آنها دیگر با یکدیگر همسو نمی شوند.

در بعضی موارد ممکن است باعث نزاع و اصطکاک شود. در موارد دیگر ، می توان با دانستن اینكه دو نفر كه زمانی با هم عالی بودند ، به طرز دوستانه خاتمه دادند و دیگر بهترین ها را در یكدیگر نشان نمی دهند. جدا کردن از هم غالباً به عنوان تفاوت های غیرقابل جابجایی قابل ذکر است ، جایی که دو نفر به سادگی به دلایل مختلف نمی توانند رابطه خود را عملی کنند.

هنگامی که یک زوج از هم جدا می شوند ، ممکن است احساس کنند که در جستجوی طلاق توجیهی ندارند. از آنجا که هیچ یک از طرف ها مسئولیت تجزیه را ندارند و هیچ کس برای آسیب رساندن به روابط کاری نکرده است.

 اما اگر باعث ناراحتی شما شود و نتوانید این مسئله را برطرف کنید ، در این صورت کاملاً توجیه می شوید.

عدم صمیمیت در یک رابطه همچنین می تواند برای عشق و نزدیکی که یک زوج باید در کنار هم احساس کنند ، بسیار مضر باشد.

این می تواند بین دو نفر فاصله ایجاد کند و به نظر می رسد کمبود علاقه و عدم جذابیت نسبت به دیگری وجود دارد. برای خیلی ها ، این می تواند یکی از کاه های نهایی در یک ازدواج باشد.

بهترین مرکز مشاوره طلاق رایگان

حفظ سطح صمیمیتی که یک زوج در شروع رابطه دارند ، لزوماً هدف نیست. با این وجود ، هنوز هم باید صمیمیت کافی وجود داشته باشد تا زن و شوهر در درون رابطه احساس امنیت و امنیت کنند. در حالی که کاهش صمیمیت بعد از چندین سال ازدواج غیر معمول نیست ، مطمئناً موضوعی است که در صورت ارتکاب دو نفر قابل حل است.

5- مسائل مالی

مشکلات پولی می تواند وزن واقعی در روابط داشته باشد و این یکی از مهمترین دلایل طلاق است. بهترین مرکز مشاوره طلاق تلفنی مسائل مالی می تواند از موارد زیر باشد: فشار بر روابط به دلیل کمبود درآمد ، دروغ گفتن در مورد پول ، قمار یا حتی سرقت. اگرچه پول منبع خوشبختی نیست ، اما فقدان ثبات مالی می تواند بر روابط فشار آورد.

اگر به دلیل روابط قبلی در یک وضعیت مالی دشوار مانده اید ، چندین مرحله وجود دارد که می توانید برای سهولت در مشکلات مالی بردارید..

بهترین مرکز مشاوره طلاق آنلاین

6. به دلایل اشتباه ازدواج کرده است

بعضی از طلاق ها از همان ابتدا ازدواج خود را محکوم به محکوم می کنند. شاید این زوج خیلی جوان ، بدون آمادگی یا به دلیل اینکه در این کار احساس فشار کردند ، ازدواج کردند. اگر پایه و اساس ازدواج هرگز از ابتدا صحیح نبود ، این اغلب منجر به طلاق می شود.

7. اولویت های مختلف در برخی موارد ، زوج ها متوجه می شوند که آینده آنها به موازات یکدیگر در حال اجرا نیست و مشترکی بین این دو نفر به اندازه کافی وجود ندارد.بهترین مرکز مشاوره طلاق تلفنی به عنوان مثال ، ممکن است یک شریک زندگی یک خانواده بزرگ را بخواهد ، در حالی که ممکن است دیگری هیچ تمایلی به فرزندی نداشته باشد. شریک زندگی ممکن است بخواهد به جهان سفر کند ، در حالی که شریک زندگی دیگر ممکن است برای خرید خانه و حل و فصل آماده باشد

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه