خدمات ما،افتخار ماست

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران و مرکز مشاوره خانواده در ستارخان خانواده درمانی چیست و اهداف و مزایای آن چیست؟

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همه ما این زندگی را با یک خانواده آغاز می کنیم ، خواه آن خانواده متشکل از خویشاوندان خون ، والدین متولد شده ، یک محله نزدیک و یا یک خانواده پرورشی باشد.

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

این خانواده که ما هنگام تولد به دست می آوریم ، بر هر جنبه ای از زندگی ما تأثیر می گذارد ، از اولین لحظات تا آخرین لحظه.

خانواده ما برای بهتر و بدتر شدن روی کسی که هستیم و چه کسی هستیم ، تأثیر می گذارد. ما واژگان ، عادات ، آداب و رسوم و آیین های خود را یاد می گیریم و چگونه می توان دنیای اطراف خود را مشاهده و مشاهده کرد.

ما همچنین یاد می گیریم که از این روابط مهم اول چگونه دوست داشته باشیم و چگونه با دیگران تعامل داشته باشیم.

اگر در یک خانواده سالم با روابط سالم به دنیا بیایم ، احتمالاً یاد خواهیم گرفت که چگونه روابط سالم را حفظ کنیم. اگر در خانواده ای ناکارآمد متولد شویم که برای برقراری ارتباط تلاش می کند ، ممکن است برای برقراری ارتباط با دیگران نیز تلاش کنیم.

در حالی که مطمئناً متولد شدن در نوع دوم خانواده بدبختانه نیست ، وضعیت غیرقابل تغییر نیست. تقریباً همه خانواده ها در یک زمان یا زمان دیگری با نوعی از اختلالات سر و کار دارند ، اما بیشتر خانواده ها احساس تمامیت و خوشبختی را حفظ یا بازیابی می کنند.

خانواده درمانی راهی برای انجام این کار به خانواده ها ارائه می دهد – روشی برای رشد یا حفظ یک خانواده سالم و کارآمد.

برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج تلفنی با ما باشید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، روابط مثبت ما ، یک الگوی آموزشی کامل و مبتنی بر علم برای پزشکان و مربیان است

شامل تمام مطالبی است که شما برای کمک به مشتریان خود در بهبود روابط شخصی خود می خواهید و در نهایت باعث تقویت روحیه روانی آنها می شود.

خانواده درمانی / مشاوره خانواده چیست؟

مشاوران خانواده که برای آن آموزش دیده اند چیست؟

هدف خانواده درمانی چیست؟

روان درمانی خانواده: یک قدم جلوتر بردن آن

مزایای خانواده درمانی چیست؟

مشاوره خانواده چیست؟

خانواده درمانی یا مشاوره خانواده نوعی از درمان است که برای رسیدگی به موضوعات خاص تأثیر بر سلامت و عملکرد خانواده طراحی شده است.

این می تواند برای کمک به خانواده در یک دوره دشوار ، یک انتقال بزرگ یا مشکلات بهداشت روانی یا رفتاری در اعضای خانواده استفاده شود.

همانطور که دکتر مایکل هروکو توضیح می دهد ، خانواده درمانی مشکلات افراد را در متن واحد بزرگتر مشاهده می کند: خانواده . فرض این نوع درمان این است که بدون درک پویایی گروه نمی توان مشکلات را با موفقیت برطرف کرد یا حل کرد .

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران نحوه عملکرد خانواده بر نحوه شکل گیری مشکلات مشتری و چگونگی تشویق یا فعال شدن آنها توسط اعضای دیگر خانواده تأثیر می گذارد.

لازم به ذکر است که در خانواده درمانی یا مشاوره ، اصطلاح خانواده به معنای خویشاوندان خون نیست. در این زمینه ، “خانواده” هرکسی است که “نقش حامی طولانی مدت در زندگی شخص دارد ، که ممکن است به معنای روابط خونی یا اعضای خانواده در یک خانواده نباشد.

طبق گفته های مجازی ، مددكل اجتماعی بالینی ، لنی سلین كینگ ، اینها متداول ترین انواع خانواده درمانی هستند: بوونین: این شکل از خانواده درمانی برای موقعیت هایی مناسب است که در آن افراد نمی توانند یا نمی خواهند اعضای دیگر خانواده را در معالجه دخیل کنند ، مناسب است.

بوون تراپی بر اساس دو مفهوم اصلی ساخته شده است: مثلث (تمایل طبیعی به نفس کشیدن یا پریشانی با صحبت کردن با شخص ثالث) و تمایز (یادگیری واکنشی کم احساسی در روابط خانوادگی).

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

تماس از طریق تلفن همراه