خدمات ما،افتخار ماست

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران و مرکز مشاوره خانواده در ستارخان خانواده درمانی چیست و اهداف و مزایای آن چیست؟

برای دریافت مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

همه ما این زندگی را با یک خانواده آغاز می کنیم ، خواه آن خانواده متشکل از خویشاوندان خون ، والدین متولد شده ، یک محله نزدیک و یا یک خانواده پرورشی باشد.

43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

این خانواده که ما هنگام تولد به دست می آوریم ، بر هر جنبه ای از زندگی ما تأثیر می گذارد ، از اولین لحظات تا آخرین لحظه.

خانواده ما برای بهتر و بدتر شدن روی کسی که هستیم و چه کسی هستیم ، تأثیر می گذارد. ما واژگان ، عادات ، آداب و رسوم و آیین های خود را یاد می گیریم و چگونه می توان دنیای اطراف خود را مشاهده و مشاهده کرد.

ما همچنین یاد می گیریم که از این روابط مهم اول چگونه دوست داشته باشیم و چگونه با دیگران تعامل داشته باشیم.

اگر در یک خانواده سالم با روابط سالم به دنیا بیایم ، احتمالاً یاد خواهیم گرفت که چگونه روابط سالم را حفظ کنیم. اگر در خانواده ای ناکارآمد متولد شویم که برای برقراری ارتباط تلاش می کند ، ممکن است برای برقراری ارتباط با دیگران نیز تلاش کنیم.

در حالی که مطمئناً متولد شدن در نوع دوم خانواده بدبختانه نیست ، وضعیت غیرقابل تغییر نیست. تقریباً همه خانواده ها در یک زمان یا زمان دیگری با نوعی از اختلالات سر و کار دارند ، اما بیشتر خانواده ها احساس تمامیت و خوشبختی را حفظ یا بازیابی می کنند.

خانواده درمانی راهی برای انجام این کار به خانواده ها ارائه می دهد – روشی برای رشد یا حفظ یک خانواده سالم و کارآمد.

برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج تلفنی با ما باشید.

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، روابط مثبت ما ، یک الگوی آموزشی کامل و مبتنی بر علم برای پزشکان و مربیان است

شامل تمام مطالبی است که شما برای کمک به مشتریان خود در بهبود روابط شخصی خود می خواهید و در نهایت باعث تقویت روحیه روانی آنها می شود.

خانواده درمانی / مشاوره خانواده چیست؟

مشاوران خانواده که برای آن آموزش دیده اند چیست؟

هدف خانواده درمانی چیست؟

روان درمانی خانواده: یک قدم جلوتر بردن آن

مزایای خانواده درمانی چیست؟

مشاوره خانواده چیست؟

خانواده درمانی یا مشاوره خانواده نوعی از درمان است که برای رسیدگی به موضوعات خاص تأثیر بر سلامت و عملکرد خانواده طراحی شده است.

این می تواند برای کمک به خانواده در یک دوره دشوار ، یک انتقال بزرگ یا مشکلات بهداشت روانی یا رفتاری در اعضای خانواده استفاده شود.

همانطور که دکتر مایکل هروکو توضیح می دهد ، خانواده درمانی مشکلات افراد را در متن واحد بزرگتر مشاهده می کند: خانواده . فرض این نوع درمان این است که بدون درک پویایی گروه نمی توان مشکلات را با موفقیت برطرف کرد یا حل کرد .

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران

بهترین مرکز مشاوره خانواده در تهران نحوه عملکرد خانواده بر نحوه شکل گیری مشکلات مشتری و چگونگی تشویق یا فعال شدن آنها توسط اعضای دیگر خانواده تأثیر می گذارد.

لازم به ذکر است که در خانواده درمانی یا مشاوره ، اصطلاح خانواده به معنای خویشاوندان خون نیست. در این زمینه ، “خانواده” هرکسی است که “نقش حامی طولانی مدت در زندگی شخص دارد ، که ممکن است به معنای روابط خونی یا اعضای خانواده در یک خانواده نباشد.

طبق گفته های مجازی ، مددكل اجتماعی بالینی ، لنی سلین كینگ ، اینها متداول ترین انواع خانواده درمانی هستند: بوونین: این شکل از خانواده درمانی برای موقعیت هایی مناسب است که در آن افراد نمی توانند یا نمی خواهند اعضای دیگر خانواده را در معالجه دخیل کنند ، مناسب است.

بوون تراپی بر اساس دو مفهوم اصلی ساخته شده است: مثلث (تمایل طبیعی به نفس کشیدن یا پریشانی با صحبت کردن با شخص ثالث) و تمایز (یادگیری واکنشی کم احساسی در روابط خانوادگی).

Share this post on:

ارسال یک پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار

ارتباط با ما

ارتباط با ما

آدرس : تهران باقرخان ،ساختمان باقرخان ، پلاک 64 واحد 13 تلفن : 02166432409

گروه مشاوره مالیم در خدمت شما عزیزان می باشد تا در کوتاه ترین زمان ممکن درخواست شما عزیزان رو برطرف سازد.

آیکون های اجتماعی

open
open

تماس فقط از طریق تلفن ثابت
———————————————-

43 52 907 909